אנחנו אוהבים עיצוב.
אנחנו מברכים אתגרים חדשים ומחבקים את הבלתי ידוע.

אנחנו אוהבים לפתור בעיות וניגשים לכל אתגר ומשימה כאתגר עיצובי חדש ושונה, הראוי לתהליכי חשיבה ואסטרטגיה הייחודיים לו, מתחילת הדרך ועד להיווצרותו.

אנחנו מקשיבים ועושים שיעורי בית. אתה מכיר את העסק שלך הכי טוב, לכן הצעד הראשון שלנו הוא להקשיב לדבריך אודת העסק והשוק שלך.
בשלב הבא אנחנו עורכים מחקר משלנו ולומדים את התעשייה ואת קהלי היעד שלך.
אנחנו עומדים בזמן ובתקציב. חשוב לנו כבר מהצעתינו הראשונית לתאם ציפיות יחד איתכם ולהבטיח את הצלחת הפרויקט על כל מטרותיו.
כל אחד מהפרויקטים שלנו בנוי לעמוד בלו״ז ובמסגרת התקציב, ללא הפתעות.
אנחנו מביאים איתנו אנרגיה ופוקוס ורואים עצמנו כחלק מהצוות שלך. בנוסף אנחנו מביאים איתנו:

יצירתיות, גמישות, ניסיון, מנהיגות, אסטרטגיה, חדשנות, מיקוד, חשיבה חיובית ושיתוף פעולה ואפילו קפה ופינוקים 🙂

העיצוב שלנו מונע ע״י תוכן. אנחנו רוצים לדעת הכל על המוצר שלך, גם את המסמכים הארוכים והמשמימים ביותר אודות המוצר שלך,
אנחנו נעביר טרנספורמציה ונהפוך לכלי עוצמתי המציג ומנגיש את המוצר למשתמשיו.
אנחנו מותאמים לצרכיך. בין אם החברה שלך גדולה ומבוססת, או בתחילת דרכה, עם היכולות הגבוהות שלנו ועם גיוס מומחים לכל שלב בתהליך,
אנחנו נוכל לתכנן ולפתח לך מוצר ראוי ומותאם לצרכיך העסקיים.
אנחנו אוהבים להיות בקשר. אנחנו צוות תקשורתי מאוד – בתוך הסטודיו ועם לקוחותינו וחשוב לנו לעדכן אותך בכל התקדמות בתהליך.
אנחנו מודאים שתכיר מקרוב את כל מי שעובד על הפרויקט שלך, ודואגים ליצירת תהליך נטול לחצים.

דברו UX איתנו

אפיון ועיצוב UX, ליצור סביבה נוחה וטבעית עבור המשתמשים שלך, לתת להם תחושה של זרימה ללא מאמץ.
זה מה שגורם למשתמש לאהוב את המוצר שלך וזה הקו המנחה העיקרי שלנו. אנחנו צוללים אל מעמקי המותג שלך על כל אכויותיו וחולשותיו על מנת לפתח את החוויה המושלמת עבור הלקוחות שלך. אנו יוצרים אסטרטגית צמיחה מתמדת עבור המוצר שלך. ואז אנחנו מבצעים אותה.

אנחנו פותרי-בעיות

אנו מאמינים שעיצוב נכון ואמיתי עוסק באיתור ופתרון בעיות, דרישות וצרכי המשתמש. על עיקרון זה אנו מבססים יצירת גרפיקה מדויקת וברת-קימא.
עם מעל 15 שנות ניסיון באפיון ועיצוב מוצרי דיגיטל, אפיון ועיצוב UX ו-UI, אתרים, וורדפרס, רספונסיב, אפליקציות, קמפיינים, פורטלים, ניוז-לטרים, דפי נחיתה, אתרים עסקיים, אתרי תדמית, אינפוגרפיקה מאויירת, מצגות, חומרי שיווק לדיגיטל ודפוס והפקות דפוס.

תשובות לשאלות שאולי רצית לשאול אותנו

יש לנו מעל 15 שנות ניסיון בעיצוב דיגיטל ותקשורת חזותית ובעבודה על פרויקטים יחד עם חברות גדולות וקטנות בתעשיות מגוונות . יש לנו ניסיון רב בהרכבת הצוות המנצח עבור כל פרויקט בהתאם לדרישותיו. אנו חולשים על כל מדיות העיצוב: דיגיטל, דפוס, רשתות חברתיות, מיתוג וזהות, חומרי שיווק וחומרים עסקיים, אינפוגרפיקה, אנימציה ועוד.
על מנת שנוכל לתמחר ולתזמן את הפרויקט המשותף שלנו וליצור עבורך מסמך הצעת מחיר, נשמח לפגוש אותך לפגישת היכרות (יש קפה משובח) זאת כדי שנוכל להבין את היקף הפרויקט ומטרותיו. הצעות המחיר שלנו מקיפות ומפורטת וכוללת את כל המידע הנחוץ לטובת שקיפות ותיאום ציפיות מלא עם לקוחותינו.
חשוב לנו לשמור על שקיפות מלאה ולתאם עמכם ציפיות, לכן אנו דואגים ליצור הצעות מחיר מקיפות ומפורטות. בהצעת המחיר אנו מרחיבים במידע אודות כל שלב בתהליכי העבודה, מהם התוצרים הכלולים בהצעה, הפורמטים של כל תוצר, ומה הם התנאים המלאים הכלולים בהצעה, אילו חומרים נחוצים לנו על מנת להתחיל בעבודה ומה הצפי להשקת התוצרים.
בתור One Stop Shop – פיתוח הוא שלב מהותי בפרויקטים שלנו ואנחנו בהחלט מספקים שירות זה. לקוחות אשר בפרויקטים שלהם אנחנו מעורבים מתחילה ועד השקה, זוכים ליתרונות רבים, עבודה הוליסטית על הפרויקט שלך מאפשרת ניצול מקסימלי של משאבים, תאום מדויק ו-seamless בין שלב לשלב בתהליך ויכולת להתרשם מסטטוס ומהתמונה הכוללת בזמן אמיתי. שיחת ההיכרות שלנו תאפשר לנו לגבש רשימה ברורה של תוצרי הפיתוח הנדרשים לכם, אותם נוכל להוסיף להיקף הפרויקט.
הסטודיו שלנו עובד מאוד מאוד מהר ועם קו מנחה של אפס פשרות על איכות התוצרים. אנחנו אוהבים לעבוד בשקיפות מלאה ובשיתוף מלא איתכם. יש ערך עליון והשפעה ישירה על הלו״ז לנוכחות, מעורבות ותגובתיות מצד הלקוח. אם זה הפרויקט הראשון שלנו יחד חשוב לזכור שקיים זמן לא מבוטל המוקדש להיכרות ולמידה אחד את השני ואת העבודה המשותפת.

אנו מתחילים את התהליך ביצירת מסגרת ומתודולוגיית מחקר, חשיפת בעיות ותובנות קריטיות. הצוות כולו רתום לכל משימה ואנו נלווה אתכם לאורך התהליך כולו מהתנעה ועד השקה ותחזוקה שוטפת. תוכלו להתרשם משלבי תהליך העבודה שלנו בעמוד התהליך