חווית משתמש למערכות ותהליכים מורכבים

עיצוב חווית משתמש טובה למערכת בבסיסו הוא יצירת גשר קל להבנה ונגיש בין אנשים, טכניים או לא, ככל שיהיו, ובין מערכות מורכבות. האתגר הוא ליצור שפה עקבית ופשוטה, ליצור חווית מערכת מפתיעה ומשמחת למשתמש שלה, מערכת החוסכת לו זמן ומאפשרת לו ריכוז מלא וביצוע של משימותיו במהירות וביעילות.

מערכת ניהול ובקרה לארגון

בפרויקט זה, אפיינו ועיצבנו את חווית המשתמש ואת הנראות של מערכת ניהול ובקרה המשמשת מספר רב ומגוון של צוותים ובעלי תפקידים אשר עובדים בארגון גדול ורחב פעלים. משתמשי המערכת נעזרים בה לצורך ניהול, בקרה, איסוף מידע בזמן אמת, ותיעוד באמצעות לוחות הבקרה השונים המצויים בה, לכל פאנל תפקיד שונה במערכת וכל משתמש, בהתאם לתפקידו וההרשאות שהוקצו לו, עושה שימוש בפאנלים השונים בעבודתו היומיומית.

ממ״ן ישיר, מערכת סטטוס שטר מטען

ממ״ן – מסופי מטען וניטול – היא המפעילה של מסוף המטענים בנמל התעופה בן-גוריון, והספקית העיקרית לשירותי קרקע ולוגיסטיקה בשדות תעופה. הצוות הטכנולוגי של ממ״ן פנה אלינו עם הצורך ברענון וחידוש המערכת המקוונת לניהול מטענים, שהחברה מעמידה לרשותם של מאות אלפי משתמשים בענף היבוא והיצוא:, בלדרים, יבואנים-יצואנים, צוותי הלוגיסטיקה בשדות התעופה וכו.

#אסטרטגית UX #מערכת ניהול נתונים #עיצוב UI

מערכת מרכזית לגוף בטחוני בישראל

מערכת זו נבנתה כבסיס ליצירת כ-20 מערכות שונות נוספות בארגון, בחרנו להתחיל במערכת ניהול המידע מכיוון שהיא רלוונטית לרוב גדול של אנשים בארגון. הפרויקט היה מלא באתגרים בשל רגישות התוכן, ריבוי דרגות הרשאה ועוד. בזכות מחקר, ראיונות ובדיקות שמישות מעמיקים הגענו לתוצר שהוא תבנית עוצמתית ונוחת התאמה ליחידות הארגון השונות.

#אסטרטגית UX #ארכיטקטורת מידע #איפיון תוכן

פלטפורמה המחוללת הצעות מחיר, כריכה והנפקה של פוליסות ביטוח סיכון מסחרי

פרויקט אפליקציית ה-web של סייעתא בו יצרנו אפיון, עיצוב ואופטימיזציית UX עבור הכלים, התהליכים והפלטפורמה יוצאת הדופן של סייעתא. Sayata מייעלת את תהליך כריכת הצעת המחיר ומאפשרת לאנשי מקצוע בתחום הביטוח להנפיק פוליסות ביטוח סיכון מסחרי, בצורה חלקה ואוטומטית ובשבריר מהזמן. את התהליך התחלנו ביצירת מאגר ממויין ומקוטלג של כל רכיבי המערכת השונים, המאגר חולק לקטגוריות כגון: הרשמה, טפסים, תהליכים ותרחישים, אלמנטים ורכיבים ועוד…

עיריית ירושלים - מערכת רישום לגני ילדים

כחלק ממערך להנגשה מקוונת של שירותי העירייה לתושביה, עיריית ירושלים פנו אלינו עם צורך מתבקש ועולה במערכת לרישום ילדי הגן בירושלים. אתגר עיקרי בהגדרת המשתמש הוא שלמערכת קיים קהל יעד מגוון ורחב, בטווחי הגילאים: הורים צעירים, מבוגרים, בצרכים מיוחדים: הורים גרושים, הורים לילדים עם מוגבלויות וכו, והן במגזרים שונים: דתי, חרדי, ערבי, חילוני וכו.

עיריית ירושלים - מערכת סטטוס בקשות

בפרויקט זה יצרנו אפיון ועיצוב חווית משתמש למערכת סטטוס בקשות, תוצרי הפרויקט משמשים את עיריית ירושלים ביצירת מערך שירותים דיגיטליים במגוון נושאים, בניהם: בקשה לתיק מידע תכנוני, בקשת היתרי בנייה, הגשת טפסים מקוונים לעירייה ועוד. הכלי הדיגיטלי פונה לקשת רחבה של קהלי יעד: תושבי העיר, קבלנים, בעלי עסק, וכל מי שמעוניין להגיש פנייה או הגיש פנייה בעבר ומאפשר למשתמשים לאתר פניות בעזרת פרמטרים שונים ולבדוק את הסטטוס של פנייתם.
עם מי אנחנו עובדים
אנחנו אוהבים לעבוד עם כולם

סטארט-אפ

קיימות ומלכ״ר

מנהלי מוצר ופרויקטים​

בינה עסקית

ממשלתי וחינוך

מה אנחנו
יכולים לתת לך?

ייעוץ, ליווי ושדרוג מוצר קיים
יש לך כבר מוצר דיגיטלי, אבל הוא ממש זקוק לאהבה ותשומת לב. אנחנו כאן כדי להפיח בו רוח חיים, להוסיף לו תכונות חדשות, להעניק גישה נוחה לניהול תוכן, להפוך אותו ל ידידותי למשתמש, למנועי החיפוש, וכמובן למכשירים ניידים.
בקרת איכות (QA) גרפי

בשלבים מתקדמים של תהליך העבודה קיים חלק חשוב זה, שלעיתים קרובות מתעלמים ממנו – אך בסטודיו אורנסו אנו מחויבים לספק לכם עיצוב גרפי באיכות הגבוהה ביותר ולכן בשלב בקרת האיכות נחשוף וננטרל את כל נקודות התורפה הנסתרות.

עיצוב חומרי שיווק
החל באסטרטגית קריאייטיב מהודקת וכלה בעיצוב גרפי החולש על כל המדיות; דפוס, אינטרנט ואינטראקטיב – אנחנו מספקים שירותי עיצוב באיכות של סוכנות פרסום גדולה אך ללא הבירוקרטיה המסורבלת והתקציבים הכבדים.
מחקר שוק ומתחרים
מחקר מעמיק לעסק שלך הוא קריטי כשלב מקדים לתהליך עיצוב ופיתוח המוצר שלך. כל פרויקט של סטודיו אורנסו מתחיל במחקר מקיף אודות מתחרים בתחום העסק שלך ובתחומים מקבילים ואיסוף של רפרנסים כבסיס לאפיון נכון של תוצרי הפרויקט.
אסטרטגיית מוצר ומותג
כל מוצר טוב מתחיל באסטרטגיה מדוקדקת, מונעת משתמש ושוק. היא הבסיס למחזור חיים תקין למוצר שלך. גיבוש החזון, הגדרת המטרות במונחים הניתנים למדידה, פירוט היוזמות הדרושות למיטוב ביצועי העסק שלך ויישור קו בין כל אנשי הצוות.
ספר הגדרות מותג
לא משנה אם העסק שלך קטן, גדול או בגדילה, בעזרת ספר מותג מסודר עם הנחיות מקיפות והתייחסות למאפיינים של כל תוצרי המותג הנוכחיים והעתידיים, נשמור על יושרת המותג שלך מול כל איש צוות וכל ספק ולאורך שנים קדימה.