ממ"ן - מערכת מקוונת לניהול סטטוסים ומטענים

חידוש ורענון מערכת ניהול

ממ״ן – מסופי מטען וניטול – היא המפעילה של מסוף המטענים בנמל התעופה בן-גוריון, והספקית העיקרית לשירותי קרקע ולוגיסטיקה בשדות תעופה. הצוות הטכנולוגי של ממ״ן פנה אלינו עם הצורך ברענון וחידוש המערכת המקוונת לניהול מטענים, שהחברה מעמידה לרשותם של מאות אלפי משתמשים בענף היבוא והיצוא:, בלדרים, יבואנים-יצואנים, צוותי הלוגיסטיקה בשדות התעופה וכו.

אתגר המשתמש הוותיק

המערכת המקורית המיושנת לקתה בחוסרים ונדרש בה מהפך כללי ויישור קו למערכות ניהול בנות ימינו, יחד עם זאת חשוב היה להישאר נאמנים למשתמשי המערכת הוותיקים ולהנגיש עבורם כמה שניתן מיקומי מרכיבים ומאפייני ליבה של המערכת המוכרת להם כבר שנים.
 בעזרת צוות הפיתוח חילצנו נתוני סטטיסטיקה, תרחישים ותובנות משתמש במערכת הישנה וכך זיהינו בעיות, חוסרים ומרכיבים הדורשים דיוק, שינוי ופתרון.

#אסטרטגית UX #קונספט #עיצוב UI #מערכות מורכבות

#מערכות לגוף בטחוני #חווית משתמש

פאנל ניהול ובקרה לכל סוגי המשתמש

המערכת מציעה מגוון רחב של פעולות מורכבות: בכניסת משתמש מזדמן ניתן לבצע מעקב שטר מטען, לבדוק את לוח הטיסות ולחשב אגרות. בכניסת משתמש רשום מתאפשר ניהול רחב יותר של פעולות, כגון: היסטוריית נתוני משתמש, סטטוס שטרי המטען שלי, היומן שלי, הנפקת אישורים ודוחות שונים, ניהול תורים, הודעות אישיות ונתוני משתמש אישיים נוספים. גיבשנו מענה אופטימלי לריבוי ומורכבות הפונקציות על ידי יצירת לוח בקרה המאפשר למשתמשיו מבט על מהיר ועוד לפני ביצוע פעולות בסיס כמו חיפוש שטר מטען ספציפי הפאנל מנגיש תוכן חשוב ומסייע בהתמצאות הרלוונטית למשתמש. עבור תוצאות החיפוש יצרנו פתרון חזותי של ציר זמן עם קידוד צבעוני, המעיד באיזה שלב נמצא המטען.

מאפיינים עיקריים לפרויקט

  • אפליקציית web
  • אנגולר / ריאקט
  • מחקר משתמש
  • פאנל ניהול ובקרה
  • עיצוב פרוטוטייפ
  • אפיון תוכן
  • ארכיטקטורת מידע
את המערכת החדשה עיצבנו במתודת אפליקציית web, הדבר מאפשר גישה נוחה מכל מכשיר: דסקטופ/טאבלט/מובייל, ללא צורך בהתקנה, עם גישה מהירה לאותו המשתמש במעבר בין המכשירים השונים ועם היכולת לאתר שטרי מטען במהירות ומהשטח.

פרוייקטים מורכבים נוספים