עיצוב, חווית משתמש ובניית אתר התהליכים וארגז הכלים של שיתופים

הנגשת שנים של עשייה, ידע וניסיון בפלטפורמה אחת

אנשי ארגון שיתופים יוזמים ומלווים תהליכי השפעה חברתית משותפת כבר מעל ל-15 שנים. הם מפתחים כלים מקצועיים ומלמדים איך להשתמש בהם, מתווים דרך למהלכים בין-מגזריים ומובילים לתוצאות מדידות בשטח. לאחר עשייה גדושה של שנים, לטובת שיתוף נגיש ונוח עם קהלי הארגון השונים, עלה הצורך לרכז את מגוון התהליכים אותם ליווה הארגון ולהנגיש את ארגז הכלים העשיר שנבנה כתוצאה מהידע והניסיון הרב שנצבר. הפלטפורמה שיצרנו בפרויקט זה נותנת מענה לצרכים הללו.

#אפיון תוכן #וורדפרס #עיצוב UX #עיצוב UI

אפיון מעמיק של התוכן כמפתח לתהליך

כמו בכל פרויקט, חשוב היה לנו להקדיש חלק עיקרי בתהליך העבודה לאפיון מדויק של התוכן. יחד עם צוות שיתופים, אספנו את תכני הארגון למאגר גדול ומרשים של פעלים, תהליכים, כלים ותוצאות בשטח. על בסיס מאגר המידע הרחב הזה ובעזרת מתודות אפיון וארגון תוכן בנינו תשתית ואפיון המאפשרת קריאה נוחה ומזמינה של התוכן ומדגישה את עושר פעלי הארגון מבלי להלאות את הקורא.

לאחר מחקר ואפיון מעמיקים הגענו לגיבוש העיקרון הרעיוני והחזותי המרכז והוא: אנשים, אנשים מכל המגזרים, הקבוצות והקהילות נהנים מהתוצאות אליהן הוביל ארגון שיתופים. האנשים הם בלב החזון והעשייה של הארגון. עקרון זה השם דגש על האנשים, הוביל אותנו לאורך תהליך העיצוב.

בשלבי העבודה השונים נעשה שימוש במיומנויות שונות של הסטודיו: גיבוש שפה איורית וצבעונית המשדרת קלילות וחום, שימוש באלמנטים אינפוגרפיים המאפשרים הצגה נוחה של מספרים ונתונים, שימוש ברכיבי פיתוח המייעלים את הסדר וההיררכייה של התכנים ומעודדים אינטראקציה של המשתמש, כגון: גלילה אופקית, חשיפה הדרגתית של תוכן, אנימציה ועוד.

#אפיון תוכן #וורדפרס #אינפוגרפיקה