התהליך שלנו

הגישה שלנו לחדשנות ועדכניות בשילוב עם הידע והמומחיות שלנו משיגים תוצאות אמיתיות. אנו מתחילים איתכם מסע משותף בו אנו יוצרים מסגרת ומתודולוגיית מחקר אשר חושפות את מה שמתחת לפני השטח ומעוררת תובנות יסוד קריטיות. מה שמביא איתו שינויים רדיקליים ומאפשר זרימה חופשית של פתרונות חדשים.

1

מחקר ויציאה לדרך

איסוף של כמה שיותר מידע וביצוע מחקר מעמיק אודות סביבת המוצר שלך, המתחרים והיעדים.
שלב המחקר הוא העיקרי בתהליך ובו מעורבותך קריטית, בעזרת שיחות ומפגשים להתנעת הפרויקט יחד, נוכל להצטייד בנתונים הנכונים אשר יתוו את הדרך לשלבי העיצוב הבאים.
2

אסטרטגיה

מענה על שאלות חשובות, ראיונות משתמשים, הרכבת צוות, גיבוש תהליכים, תקציבים, לוחות זמנים, מפת דרך ויצירת אפיון ראשוני לתוצרים.
במקביל לפעולות אלו נתחיל בהנעת גלגלי היצירה, נשווה פתרונות ונבחר באפשרויות עם פוטנציאל גבוה להשפעה המוצלחת ביותר.
3

אפיון מוצר

מקצה של עיצוב wireframes ויצירת אב-טיפוס שהוא דוגמא חיה המאפשרת התרשמות ראשונית מתרחישים שונים.
לאחר מספר סבבים ודיונים נגבש אפיון מוצר מלא ומדויק: היררכיות, זרימה וייעול תרחישים, מפת אתר, שדרוג שמישות ומיקרו-קופי. אב טיפוס זה יהוה בסיס לעיצוב חזותי ובדיקת שמישות בהמשך התהליך.
4

עיצוב מוצר

מקצה סקיצות חזותיות לחלקים עיקריים במוצר. הצגת עיצובים נבחרים ברמת גימור גבוהה עם היררכיות, סולם צבעוני, גריד וגופנים.
העיצוב יציג גם רכיבים כגון: טפסים, תפריטים צפים, פופ-אפס וכו. כמו כן העיצוב יכיל אלמנטים גרפיים, כגון: אינפוגרפיקות להנגשה והמחשה של מידע מורכב, רכיבים אינטראקטיביים, תמונות, אייקונים ועוד.
5

פיתוח וקוד

אנשי הפיתוח שלנו מעורבים כבר מתחילת הדרך, מה שמאפשר פיתוח Seamless ופונקציונליות מלאה כבר בשלבים מוקדמים.

פיתוח Front & back-end, רספונסיבי, פיתוח למובייל, ios ואנדרואיד. בשלב זה יבוצעו פעולות טכניות כגון בחירת אופן תחזוקת ואירוח אתר, אכלוס תוכן, בדיקת דפדפנים, שמישות ו-devices. הפיתוח מבוצע בדומיין ״ארגז חול״ של הסטודיו, בכדי לא לפגוע ביושר דומיין הלקוח ובאופטימיזציה מנועי חיפוש. העברת המוצר לדומיין הלקוח תבוצע בשלב ההשקה.

6

בקרת איכות

לאורך כל שלבי התהליך ועם סיומו, אנו מבצעים בקרת איכות גרפית וסבבי בדיקות שמישות ומשוב משתמשים. איסוף הנתונים אלו מאפשר לנו ליצור מסמכי QA מפורטים עם ייעוץ וזיהוי באגים וחלקי מוצר פוטנציאלים לשדרוג ושיפור.

בהתאם ל-QA  מיישמים וחוזרים על התהליך על פי הצורך. שלב בקרת האיכות קריטי במיוחד כאשר הפיתוח אינו נעשה בסטודיו ומאפשר שימור מלא על יושרת התוצרים.

7

השקה

הרגע לו חיכינו – רגע ההשקה הגיע! המוצר החדש שלך מוכן לצאת לעולם!

בשלב זה נעביר את האתר לדומיין שלך, נחבר אותו למערכות משולבות ונבצע בדיקות אחרונות, לוודא שהכל מושלם 🙂

מה אנחנו
יכולים לתת לך?

ייעוץ, ליווי ושדרוג מוצר קיים
יש לך כבר מוצר דיגיטלי, אבל הוא ממש זקוק לאהבה ותשומת לב. אנחנו כאן כדי להפיח בו רוח חיים, להוסיף לו תכונות חדשות, להעניק גישה נוחה לניהול תוכן, להפוך אותו ל ידידותי למשתמש, למנועי החיפוש, וכמובן למכשירים ניידים.
בקרת איכות (QA) גרפי

בשלבים מתקדמים של תהליך העבודה קיים חלק חשוב זה, שלעיתים קרובות מתעלמים ממנו – אך בסטודיו אורנסו אנו מחויבים לספק לכם עיצוב גרפי באיכות הגבוהה ביותר ולכן בשלב בקרת האיכות נחשוף וננטרל את כל נקודות התורפה הנסתרות.

עיצוב חומרי שיווק
החל באסטרטגית קריאייטיב מהודקת וכלה בעיצוב גרפי החולש על כל המדיות; דפוס, אינטרנט ואינטראקטיב – אנחנו מספקים שירותי עיצוב באיכות של סוכנות פרסום גדולה אך ללא הבירוקרטיה המסורבלת והתקציבים הכבדים.
מחקר שוק ומתחרים
מחקר מעמיק לעסק שלך הוא קריטי כשלב מקדים לתהליך עיצוב ופיתוח המוצר שלך. כל פרויקט של סטודיו אורנסו מתחיל במחקר מקיף אודות מתחרים בתחום העסק שלך ובתחומים מקבילים ואיסוף של רפרנסים כבסיס לאפיון נכון של תוצרי הפרויקט.
אסטרטגיית מוצר ומותג
כל מוצר טוב מתחיל באסטרטגיה מדוקדקת, מונעת משתמש ושוק. היא הבסיס למחזור חיים תקין למוצר שלך. גיבוש החזון, הגדרת המטרות במונחים הניתנים למדידה, פירוט היוזמות הדרושות למיטוב ביצועי העסק שלך ויישור קו בין כל אנשי הצוות.
ספר הגדרות מותג
לא משנה אם העסק שלך קטן, גדול או בגדילה, בעזרת ספר מותג מסודר עם הנחיות מקיפות והתייחסות למאפיינים של כל תוצרי המותג הנוכחיים והעתידיים, נשמור על יושרת המותג שלך מול כל איש צוות וכל ספק ולאורך שנים קדימה.